İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Açılışı Programı Okulumuz Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu´nda Yapıldı.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Açılışı Programı Okulumuz Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu´nda Yapıldı.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası açılışı okulumuz Kanuni Sultan Süleyman İlkokulunun  bahçesinde 28.09.2015 Pazartesi günü saat 10:30’da İstiklal Marşımızla başlamış olup, protokol adına söz alan konuşmacılar ise  konuşmalarında, yarınlarımızın teminatı olan biricik evlatlarımızı milli ve manevi değerlere bağlı, vatanını ve milletini seven, iyi bir insan ve iyi bir vatandaş olarak yetiştirmek, akademik yönden en yüksek bilgi donanımına sahip kılmanın hepimizin en büyük isteği ve hedefi olduğuna,  bunun için okullarımıza tablet dağıtımı ve akıllı tahta kurulumlarınında tamamlanmak üzere olduğuna,  eğitim ve öğretim kalitesini arttırmak için çaba dolu bir sürece girilmesi gerektiğine vurgu yapmışlardır.

İlçemizde özel ve resmi okul olmak üzere 208 okulda yaklaşık 75 bin öğrenci ders başı yapmıştır.

Program okulumuzun konferans salonunun açılışı ve katılımcıların nostaljik hatıra resmi platformunda fotoğraflarının çekiminin ardından sona ermiştir.

Ayrıca programımıza İlçe Kaymakamımız Zafer KARAMEHMETOĞLU, Belediye Başkanı yardımcımız İlhami YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul BİLİCAN, Ataşehir Belediye Meclis  Başkanı ve 1. Başkan Vekili Sadi ÖZATA,  Şube Müdürümüz Orhan KUZU, çeşitli siyasi parti temsilcileri, Okul Müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz katılmışlardır.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  2015-2016 Eğitim Öğretim yılında öğrencilerimize başarılar dileriz.

eğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretimeğitim öğretim

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 5775186-87; 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.