İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATAFEST Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması 19 Okulumuzun Katılımıyla Gerçekleştirildi

ATAFEST Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması 19 Okulumuzun Katılımıyla Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün markası ATAFEST kapsamında düzenlenen halk oyunları yarışması ve şenliği 12.05.2016 Perşembe günü davetlilerin katılımıyla Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Konferans salonunda gerçekleştirildi. İlkokul, Ortaokul ve Liseler arasında düzenlemeli, düzenlemesiz olarak iki kategoride organize edilen yarışmamızda çeşitli yörelerimizden halk oyunlarını sergileyen ve dereceye giren okullarımızın ödüllerini Kaymakamımız Sayın Zafer KARAMEHMETOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul BİLİCAN, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık KAYHAN ve siyasi parti temsilcileri takdim etmişlerdir. Düzenlemeli ve Düzenlemesiz olarak iki kategoride yapılan yarışmada dereceye giren okullarımızın başarı sıralamaları aşağıdaki tabloda sunulmuştur.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimizin coşku ve heyecanını paylaşıyoruz.

 

                                                     

                                                 DÜZENLEMESİZ DAL YARIŞMASI SIRALAMA

İLKOKULLAR

 

1- Celal Yardımcı İlkokulu

(Düzenlemesiz – Trabzon)   

2- Fetih İ.M.K.B. İlkokulu

(Düzenlemesiz – Kafkas)      1.lik

3- Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu

(Düzenlemesiz – Gaziantep)  2.lik

4- Kadriye Faik Koparan İlkokulu

 (Düzenlemesiz – Artvin)      3.lük

 

 

 

 ORTAOKULLAR

 

1- Özel Ataşehir Ortaokulu

(   Düzenlemesiz – Artvin)     1.lik

 

 

 

   LİSELER

 

1- Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(Düzenlemesiz – Kırklareli)

2- Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi

  (Düzenlemesiz – Muğla)      1.lik

3- Nuri Cıngıllıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

(Düzenlemesiz –Kırklareli)   2.lik

4- Habire Yahşi Anadolu Lisesi

(Düzenlemesiz – Trabzon)   3.lük

 

 

 

                                             

 

 

                                



                                           DÜZENLEMELİ DAL YARIŞMASI SIRALAMA

 

İLKOKULLAR

 

1- Kayışdağı Arif Paşa İlkokulu

       (Düzenlemeli – Trabzon)

2- Şehit Öğretmen Hasan Akan İlkokulu

       (Düzenlemeli – Artvin)

3- Sakarya İlkokulu

        (Düzenlemeli – Artvin)

4- Çağrıbey İlkokulu

       (Düzenlemeli – Kafkas)

5- Halil Atamavcı İlkokulu

        (Düzenlemeli – Bursa)     1.lik

6- Mehmet Fidan İlkokulu

         (Düzenlemeli – Bolu)      2.lik

7- Fetih İ.M.K.B. İlkokulu

         (Düzenlemeli – Kafkas)   3.lük

 

 

 

ORTAOKULLAR

 

1- İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu

     (Düzenlemeli – Gaziantep) 1.lik

 

 

 

LİSELER

 

1- Yeditepe Özel Eğitim Meslek Lisesi

             (Düzenlemeli – Artvin) 1.lik

2- Mevlana  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

        ( Düzenlemeli – Kırklareli) 2.lik

 17-05-201617-05-2016

                                    

        

 

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 5775186-87; 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.