İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATAŞEHİR KAYMAKAMLIĞINCA DÜZENLENEN "BAĞIMLILIKTA VAKA TARTIŞMALARI" KONULU SEMİNER VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ZÜBEYDE HANIM HİZMET İÇİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ KONFERANS SALONUNDA YAPILDI...

ATAŞEHİR KAYMAKAMLIĞINCA DÜZENLENEN

Ataşehir Kaymakamlığınca düzenlenen "Bağımlılıkta Vaka Tartışmaları" adlı program  İlkokul, ortaokul, ve lise çağında olan öğrencileri korumak, kollamak, suçtan zarar görmelerini ve suça süreklenmelerini önlemek, suça süreklenen ve suç mağduru olan çocukların topluma tekrar kazandırılmasını sağlamak, şiddeti önleme ve madde bağımlılığı konularında farkındalık oluşturmak amacıyla 29.12.2014 Pazartesi günü saat 10:00-12:00 arasında Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü Konferans salonunda yapılmış olup; bu toplantıya Sayın Kaymakamımız Zafer KARAMEHMETOĞLU, Belediye başkan yardımcımız Namık SÜREN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul BİLİCAN, İlçe Emniyet Müdürümüz Zafer AĞIRKAYA, İlçe Müftümüz Şakir PİNAL ve Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr. Sevil ATASOY katılmışlardır. Programda yapılan konuşmalardan sonra, İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ve Narkotik Şubesinin madde bağımlılığı hakkındaki sunumları yapılmıştır. 

 bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2bonzai2

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 5775186-87; 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.