İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hârezmî Eğitim Modeli Ataşehir İlçesi Değerlendirme Toplantısı

Hârezmî Eğitim Modeli Ataşehir İlçesi Değerlendirme Toplantısı

 

Hârezmî Eğitim Modeli Ataşehir İlçesi Değerlendirme toplantısı 16.01.2019 Çarşamba günü proje uygulayıcısı okullarımızdan Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kütüphanesinde yapıldı.

 

Hârezmî Eğitim Modeli’ni Ataşehir´de uygulayan Ataşehir Kız Anadolu İHL, Fahriye Vandemir Anaokulu, İstanbul Bilim Sanat Merkezi, Şehit Mehmet Fidan İlkokulu ve Şehit Cengiz Hasbal Ortaokulu’ndan 20 öğretmen, 5 okul müdürü,   Ataşehir Harezmi İlçe Kordinatörü Gökhan Çalgıcı,  Ataşehir Şube Müdürü Sayın Ali Eroğlu başkanlığında dönem sonu değerlendirmesi gerçekleştirildi.

 

Toplantı Ataşehir Şube Müdürü Sayın Ali Eroğlu´nun  konuşmasıyla başlayıp, uygulayıcı öğretmenlerin sunumları ve deneyim paylaşımları ile devam etti. Okulların sunumlarının ardından İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent Yazıcı webinar ile İstanbul’da ki tüm Harezmi Eğitim Modeli uygulayıcısı 1115 öğretmene eşzamanlı olarak hitap ettiler. Harezmi Eğitim Modeli ile ilgili şimdiye kadar yapılan ve ikinci dönem yapılması hedeflenen çalışmaların gerçekleştirildiği toplantı, toplu hatıra fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

 

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 5775186-87; 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.