İSTANBUL
ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2021_04/23115141_23Nisan1.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına Çelenk Koyma töreni , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın ve Ataşehir İlçesi idari yöneticilerimizin katılımlarıyla icra edildi. Çelenk Koyma töreni, Saygı Duruşunun ardından İstiklal Marşımızın söylenmesi ile son buldu.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |