İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul BİLİCAN'ın veda mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul BİLİCAN'ın veda mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul BİLİCAN'ın veda mesajı

Değerli Mesai Arkadaşlarım ve Meslektaşlarım,

 

10 Aralık 2013 tarihinden bu yana özveri ve şerefle  yürüttüğüm, bu zaman içerisinde engin bir tecrübe ve Dostlar edindiğim Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrılıyorum. 

 

Bugüne kadar;

Yavrularımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayabilmek, onların gönüllerine güzel tohumlar ekebilmek;

Yine yavrularımızın geleceği için fedakarca çalışan siz öğretmen, yönetici ve eğitim çalışanlarımızın verimli bir şekilde çalışabilmelerini temin edebilmek için hakkaniyet ve adalet ölçüleri içinde doğru bildiklerimi gücüm yettiğince yaptım. 

 

Kalp kırmadan, gönüller yıkmadan, bu arada maksattan da uzaklaşmadan devletin ve milletin emanetini emin bir şekilde teslim etmenin gönül huzuru içimdeyim. 

 

Görevimizin gereği farklı görüş ve yaklaşımları ortaya koymamızdan dolayı gönlünü incittiğim bir arkadaşım varsa helallik istiyor, varsa sizlere hakkımı helal ediyorum. 

 

Ataşehir'de eğitimin niteliğini artırma adına ortaya koyduğunuz çabalardan ve Ataşehir'in 'Eğitimde Marka' seviyesine gelmesindeki katkılarınızdan dolayı hepinize müteşekkirim.

 

Her daim gönüllerde ve dualarda olmak dileği ile...

Allahaısmarladık... 

 

Ertuğrul Bilican

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.