İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YILDIRIM, 2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı Sömestri Tatili İtibarıyla Bir Mesaj Yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YILDIRIM, 2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı Sömestri Tatili İtibarıyla Bir Mesaj Yayınladı

Sevgili öğrencilerimiz,  

2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılının sonuna geldik. Bu süre zarfında, tüm eğitim camiası olarak eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürerek, öğrencilerimizin akademik, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmaya çalıştık.   Bu süreçte, öğretmenlerimizin özverili çalışmaları, öğrencilerimizin gayretleri ve velilerimizin desteği, bizler için büyük bir güç kaynağı oldu.  

Ara karnelerle birlikte, öğrencilerimizin bir dönem boyunca gösterdikleri gelişimleri değerlendiriyoruz.

Bu değerlendirmeler, öğrencilerimizin güçlü ve zayıf yönlerini görmemize, onlara uygun yönlendirmeler yapmamıza yardımcı oluyor.  

Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, ikinci yarıyılda da birlikte daha güzel başarılar elde edeceğimize inanıyorum.  

Saygılarımla,  

İsmail Yıldırım 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.