İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın "İLKÖĞRETİM HAFTASI" Mesajı

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY "İLKÖĞRETİM HAFTASI" Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımlamıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendirecek olan eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumun da geleceği için büyük önem taşıdığından; yeni bir eğitim-öğretim yılına başlarken tüm öğrencilerimizin, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan velilerimizin ve büyük bir gayretle çalışan fedakâr öğretmenlerimizin heyecan ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz.

Eğitimin ailede başlayıp okulla şekillenen ve yaşam boyu devam eden önemli bir süreç olduğunu unutmamalıyız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza saygıyı, millet ve ülke sevgisini, maneviyatı ve bağımsızlık onurunu öğreten yer okuldur. Okul ortamı ile başlayan ve sağlam temeller üzerine kurulan eğitim-öğretim hayatı, çocuklarımızın geleceği için olduğu kadar ülkemizin geleceği için de son derece önemlidir.

Bilginin her an yenilendiği, teknolojinin baş döndürücü hızla ilerlediği günümüz dünyasında gelişmeleri takip edebilmek, ülkemizin kalkınmasına omuz verebilmek, dünyaya daha geniş bir açıdan bakabilmek ve bireysel ve toplumsal anlamda her açıdan mutlu, huzurlu ve başarılı yarınlara ulaşabilmek ancak eğitimle mümkündür.

Bu düşüncelerle, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, çocuklarımızın eğitimine hayatlarını adayan öğretmenlerimize, geleceğimizin güvencesi ve teminatı çocuklarımıza ve onların değerli ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, ilköğretim haftalarını kutluyorum.

 

        İsmail GÜNDAY

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

11-09-2022

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.