İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY Kurban Bayramı dolayısıyla aşağıdaki mesajı yayımlamıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın Kurban Bayramı Mesajı

Milli birlik ve beraberliğin güçlendiği, sevgi, saygı ve dayanışmanın yaşandığı, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu Rabbimizin armağanı bu kutsal günlerimiz, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi ve gönülleri kazanma seferberliği olarak yaşanmaktadır.

Aile ve toplum olmamızın ayrıcalığını bizlere yaşatan bu günlerin kıymetini bilmek ve idrak etmek bizleri hem bu dünyada hem de ahirette mutlu kılacaktır. Şefkat ve merhamet duygularının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde millet olarak sevgi ve saygı duygularımızı hâkim kılarak kardeşçe bayramlaşmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutlar, güzel ve mutlu bir bayram olması dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

             İsmail GÜNDAY

      İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

09-07-2022

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.