İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY Ramazan Bayramı dolayısıyla aşağıdaki mesajı yayımlamıştır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail GÜNDAY'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet, mağfiret, bereket ayı, 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerif'i uğurlarken, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar insani değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı birlik ve beraberliğin hayatımıza hâkim olduğu mukaddes zaman dilimleridir.

Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının ülkemizde de hafiflediği bu günlerde Ramazan Bayramımızı, büyüklerimizin hatırlarını sorup bayramlarını kutlamakla, küçüklerimizi sevindirmekle, komşularımızı ziyaretle, şehrimizdeki, ülkemizdeki ve tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerinin sorunlarından haberdar olup onlara yardım elini uzatmakla geçirmenizi niyaz ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramımızın ülkemize ve dünyaya mutluluk, huzur ve barış getirmesi, tüm belâlar ve salgın hastalıklardan kurtulması, birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlara ulaşmak dileklerimle, tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

İsmail GÜNDAY

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.