İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğtim Müdürümüz İsmail YILDIRIM'ın Başkanlığında İlçe Personelimizle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğtim Müdürümüz İsmail YILDIRIM'ın Başkanlığında İlçe Personelimizle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çalışan tüm personel ve şube müdürlerinin katıldığı kapsamlı toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YILDIRIM başkanlık yaptı.

Toplantı Şube Müdürlerinin kendi birimlerinde yürütülen iş ve işlemlerle ilgili yaptıkları bilgilendirme, değerlendirme ve önerileri içeren konuşmaları ile başladı.

Yapılan bu kapsamlı toplantının görev yaptıkları süre içerisinde bir ilk olduğu belirtildi. Bu şekilde tüm personelin katılımı ile yapılan toplantıların iş verimini artıracağı, personel ilişkilerine ve iş gücüne olumlu etkileri üzerinde duruldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YILDIRIM da konuşmasında iç paydaşlarla yapılan toplantının durum analizi ve çalışma sistemine olumlu katkılarından bahsetti. Personelin çalışma veriminin yüksek olduğunu, yapılan iş ve işlemlerin hızlı ve doğru şekilde ilerlediği, yatay ve dikey ilişkilerin olması gerektiği şekilde yapıldığı ve ilçemizin birçok ilçeye göre memnuniyeti yüksek ve personel ilişkilerinin olumlu bir yapıya sahip olduğunu belirtti.

Personelin dilek, istek ve temennilerinin ardından toplantı sonlandı.

Bu; personel paylaşım, değerlendirme ve iş geliştirme toplatışını düzenleyen İlçe Müdürümüze ve katılan tüm personelimize teşekkür ederiz.

02-02-202402-02-202402-02-202402-02-202402-02-2024

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.