İSTANBUL ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmeniyle Güzel Ataşehir

Öğretmenim; hobilerini, çektiğin fotoğrafları, yeteneğini atamemproje@gmail.com adresine gönder, sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım.
Öğretmeniyle Güzel Ataşehir

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında öğretmenlerimizin yeteneklerinin, hobilerinin ve çektikleri fotoğrafların sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren bu etkinlik; ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelikte olan bu etkinliğimize tüm öğretmenlerimizi bekliyoruz.

Etkinlik ocak ayında başlayacak ve temmuz ayında sona erecektir. Paylaşımlar ilçe sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

 

atamemproje@gmail.com adresine gönderilecek olan fotoğraf ve videolar ile ilgili detaylar

 

Ayın Fotoğrafları Gmail hesabına ulaşan fotoğraflardan, seçici kurulun belirlediği üç (3) fotoğraf; ilçe sosyal medya hesabından paylaşılacaktır. Paylaşımda öğretmenimizin adı soyadı ve okulu belirtilecektir.

 

Ayın Yeteneği Gmail hesabına ulaşan şarkı, şiir, enstrüman, resim, güzel sanatlar, sahne sanatları, sportif ve koordinatif beceri videoları (3 dakikayı geçmeyecek şekilde) içinden seçici kurulun belirlediği bir (1) video; ilçe sosyal medya hesabından paylaşılacaktır. Paylaşımda öğretmenimizin adı soyadı ve okulu belirtilecektir.Videolar yatay ve uygun açıdan çekilmelidir.

 

Ayın Hobisi Gmail hesabına ulaşan fotoğraf ya da video ile desteklenmiş açıklama metinleri (en fazla 1 sayfalık word belgesi) içinden seçici kurulun belirlediği bir (1) hobi; ilçe sosyal medya hesabından paylaşılacaktır. Paylaşımda öğretmenimizin adı soyadı ve okulu belirtilecektir. Fotoğraf ya da video yatay ve uygun açıdan çekilmelidir.

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar C. No1 Kat2 34758 Ataşehir / İSTANBUL - 0216 577518687 0216 5744994

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.