İSTANBUL
ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası" kapsamında ilk maçımıza çıktık.
![](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08190530_WhatsApp_Image_2021-12-08_at_10.20.41.jpg)
"Öğretmeniyle Güzel İstanbul" projesi kapsamında öğretmenler günü kutlamalarının devamı olarak düzenlenen öğretmenler voleybol turnuvası, Ataşehir Kız İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda Ataşehir - Üsküdar ilçeleri arasındaki ilk maç ile başladı.
İlk maça Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Günday ile Şube Müdürü Nazım Yurdagül de izleyici olarak katıldı.