İSTANBUL
ATAŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Öğretmen Mehmet Fidan Ortaokulunun hazırlamış olduğu 4006 Bilim Fuarı İlçe Şube Müdürümüz Abdurrahman ŞENYÜZ'ün Katılımı ile Açılmıştır.
25 Mayıs 2022![Şehit Öğretmen Mehmet Fidan Ortaokulunun hazırlamış olduğu 4006 Bilim Fuarı İlçe Şube Müdürümüz Abdurrahman ŞENYÜZ'ün Katılımı ile Açılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/27233947_WhatsApp_Image_2022-05-25_at_17.33.54_7.jpg)
Şehit Öğretmen Mehmet Fidan Ortaokulunun hazırlamış olduğu 4006 Bilim Fuarı açılışı ilçe şube müdürümüz Abdurrahman ŞENYÜZ ve kurum müdürlerimizin katılımıyla 25 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. 25-26 Mayıs tarihlerinde sergilenecek olan TÜBİTAK 4006 fuarına tüm okul/kurum öğrenci, öğretmen ve idarecilerimiz davetlidir.
Emeği geçen öğrenci, öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ederiz.